Novinky

V této rubrice se vždy pokusíme nabídnout něco nového nebo speciálního. Jelikož naše mince a medaile se staly nedílnou součástí některých vašich životních událostí, jako jsou svatby, různá výročí či sportovní klání… Nabízíme možnost vaše momenty zvěčnit do pamětní mince a tím vaši vzpomínku nesmazatelně uchovat.

Svatební balíčky

Svatební mince se stávají vyhledávaným artiklem a nepostradatelnou součástí každé svatby. Svatebními mincemi můžete poděkovat rodičům za dceru či syna, obdarovat svědky a v neposlední řadě vaši vzpomínku na nezapomenutelný svatební den uchovat ve vaší minci i pro všechny svatebčany. 
Jsou určeny pro snoubence, rodiče či svědky. Mohou sloužit jako svatební dař či pozornost ke svatbě. Nabízíme v běžných i drahých kovech.

Automaty na mince

Nástěnný prodejní mincovní automat je mechanický bez nutnosti el. energie s variabilním nastavením mincovníku. Výhodou je celokovová antivandal konstrukce s možností individuálního polepu. Jeho rozměry jsou 22 x 81 x 20 cm. Tento nabízíme jako podporu prodeje klientům při určitých odběrech.  Automat mince vydává v reklamních kartičkách na kterých je motiv dle libovolného přání klienta.

univerzální ražba

Nabízíme vám nejen mince a medaile na zakázku, ale také mince univerzální. Tyto jsou určeny k různým příležitostem jako jsou např. jubilea, výročí, svatby, křty, vítání občánků a nebo při oceněvání výkonu sportovního klání.  Zde není nutné investovat do razníků a vytvářet grafiku. Raznice již máme pro vás připraveny, stačí si jen objednat kusové mince či medaile.

Vánoční DÁRKOVÉ KARTIČKY

Obdarujte své blízké, rodinu nebo firemní partnery mincí v dárkové kartě. Na druhou stranu mince je možné vyrazit vlastní motiv anebo gravírovat text .